Проект “Бібліотека мрій”

Багато хто з нас замислюється про благодійність. Ми бачимо різні її прояви: дехто, сидячи в авто на світлофорі, подадуть просячому біля машини, інші – нагодують безпритульного, що стоїть у Макдональдс, треті пожертвують гроші для дитячого будинку або до благодійного фонду.

Цього року  група компаній “НОВААГРО” не залишилася осторонь, і приєдналася до дивовижного, у наш час, проекту “Бібліотека мрії”. Адже в століття інтернету, мало хто з дітей тягнеться до друкованого видання, а проект допомагає поповнити бібліотеки в дитячих будинках і повернути любов до книг.
Представники нашої компанії відвідали два дитячі центри – Ізюмський центр соціально-психологічної реабілітації дітей і Балаклійський центр соціально-психологічної реабілітації дітей.
Вражень було багато. Різних. Ми були раді допомогти дітям, створити для них бібліотеки і забезпечити настільними і розвиваючими іграми. І в той же час було дуже сумно чути їх історії і ситуації, які з ними сталися.

Ми пограли з дітьми в ігри, поспівали пісні, вони розповідали вірші, і читали улюблені казки. Коли ми зібралися від’їжджати вони віддячили нам виробами, які самі зробили. Було дуже приємно. Діти щиро раділи книгам і дякували за ігри і солодощі, які ми привезли.
Дякуємо координаторові проекту Кристині Кириченко, яка допомогла в організації наших поїздок і звичайно ж проект “Бібліотека мрії” за можливість допомогти дітям і бути частиною чудового проекту!