ГК NOVAAGRO завершила реконструкцію першої черги птахокомплексу в Харківській області

Група компаній NOVAAGRO завершила реконструкцію першої черги птахокомплексу «Морозівка Агро», який  розташований в Харківській області. Про плани реконструкції компанія повідомляла в квітні цього року, а вже в жовтні 2018 року ввела в експлуатацію першу лінію потужністю 220 тис голів птиці.

Реконструкція за такий короткий термін стала можлива завдяки професіоналізму компаній-підрядників, які беруть участь у реконструкції, а саме: в частині реконструкції будівель – ТОВ «МСТК ПРОМ»; в частині поставки та монтажу обладнання – ЧК «Альтернатива»; в частині електромонтажних та технічних робіт ТОВ «ЕНЕРДЖИ ГРУП», та інші компанії-підрядники.

Паралельно з реконструкцією птахокомплексу відбулося придбання підприємства ПК «Балаклійське птахівництво», яке володіє двома діючими птахівницькими майданчиками і забійним цехом потужністю 3 тис голів на годину (всі об’єкти знаходяться в Харківській області). Таким чином, після реконструкції та придбання діючих майданчиків птахокомплекс «Морозівка Агро» включає в себе  три птахівничі майданчики, загальною потужністю 650 тисяч голів птаха і забійний цех потужністю 3 тисячі голів на годину.

У планах компанії до кінця 2019 року збільшити поголів’я до 1 млн птиці і модернізувати потужності забійного цеху до 5 тис. голів на годину.