Група компаній «Кулиничі» запускає млин в сел. Кулиничі Харківської області

Група компаній «Кулиничі» введе свою діяльність на території Харківської, Полтавської та Київської областей і є однією з найбільших торгових мереж в регіоні потужністю в 10 спеціалізованих пекарських комплексів, продуктивністю в 650 тонн хлібобулочних виробів на добу.
В цьому році ГК «Кулиничі» планує ввести в експлуатацію млин в сел. Кулиничі, Харківської області. Млин оснащений новітнім обладнанням компанії BUHLER (лідером серед виробників млинного обладнання) потужністю переробки 300 т на добу. У зв’язку з розширенням виробництва, в подальшому планується підписати договори як безпосередньо з виробниками зерна, так і з регіональними трейдерами, а саме з Торговим будинком «НОВААГРО».
«Протягом кількох років ми успішно співпрацюємо з ГК« NOVAAGRO ». За 2018/2019 маркетинговий рік ГК «НОВААГРО» показав себе як надійний постачальник сировини, АПК «НОВААГРО» надали послуги зі зберігання зерна. У новому маркетинговому  2019 \ 2020 році  ми продовжимо співпрацювати з ГК «NOVAAGRO», а саме купувати зерно для нового млина і зберігати на їх елеватор куплені пшеницю »- повідомляє прес – служба компанії.