НОВА ВЕРШИНА КОМАНДИ ГК НОВААГРО ПІП ІВАН ЧОРНОГОРСЬКИЙ (2020м)

Наприкінці червня відбувся вже  традиційний  щорічний Карпатський  корпоратив групи компаній НОВААГРО, в якому взяли участь 122 співробітники.

Цього разу наша дружна команда в складних погодних умовах продемонструвала згуртованість, сміливість, бажання боротися до кінця та йти до вершини!

І якщо в перший день подорожі сонечко тішило нас під час найкрутішої подорожі позашляховиками, то другий день минув під зливою. Попри все, було тепло, і в підсумку через 5 годин сходження, яке включало у себе подолання гірських річок, гірських схилів та гребенів, практично всі учасники (більше 100 людей) стояли на вершині «двотисячника» Піп Іван Чорногірський із символічною висотою 2020 метрів над рівнем моря. І навіть щільний туман, який не дав насолодитися панорамою карпатських гір з верхівки, не зміг зіпсувати настрій сміливців, які сходили на пік!

З жартами й анекдотами, мріючи про вечірку, група до вечора спустилася до місця, де її чекали автобуси. Але не так сталося, як гадалося!

Сильні зливи розмили дорогу, шляху назад не було!

Це вже зараз ми розуміємо, як нам пощастило завдяки досвідченим гідам компанії «Alpomaniaі» та  рішучості нашого директора Полумисного С.В., які навіть в такій ситуації не розгубилися і вирішували, здавалося б, нерозв’язні проблеми.

У підсумку — всю групу евакуювали, а іншими словами це й не назвеш, на вантажному ЗІЛі, який і подолав гірську річку, що вирувала на місці ранкової дороги.

Але ж це тільки додало вражень і емоцій нашій пригоді!

І вже близько 10 години вечора всі учасники сходження і гіди у чудовому настрої повернулися до готелю, де були сервіровані столи для фінальної вечірки!

Саме такі важкі ситуації зайвий раз підтвердили той факт, що колектив групи компаній «НОВААГРО» є згуртованим, дружним, відповідальним і цілеспрямованим!

Чекаємо на майбутні пригоди!

Дякуємо компанії «Alpomania» за професійну підтримку, цікавий маршрут і веселу компанію!