fbpx

Птахокомплекс «НОВА»

ПК «НОВА» - молода і перспективна компанія. Птахокомплекс розташований в Харківській області. Не дивлячись на «молодість», встигла завоювати прихильність і довіру споживачів на українському ринку виробництва і збуту курячого м'яса.

ТОВ «Птахокомплекс «НОВА»
• Виробничий майданчик «Гусарівка» — 361 тис. голів одночасна посадка;
• Виробничий майданчик «Покровське» — 243 тис. голів одночасна посадка;
• Виробничий майданчик «Морозiвка» — 241 тис. голів одночасна посадка;
• Цех забою – 3 000 голів на годину.

Птахокомплекс в Україні працює на сучасному, високотехнологічному обладнанні, яке забезпечує гігієнічну чистоту виробництва і дозволяє повністю зберегти смакові й корисні якості продукту.

Технологія підлогового утримання і вирощування бройлерів, прийнята на птахокомплексі «НОВА», забезпечує високі показники збереження та однорідності птиці, виключає «нестандарт» і, як наслідок, покращує якість кінцевого продукту.

Збалансоване харчування і особливий раціон, багатий натуральними білками і вітамінами, гарантує високу харчову цінність і безпеку вирощеної птиці.

Транспортування готової продукції здійснюється спеціалізованими автофургонами, оснащеними холодильними системами, які дозволяють зберегти ідеальну температуру продукту від складу виробництва до замовника.

Птахокомплекс «НОВА» виробляє куряче м'ясо згідно з Національним стандартом України ДСТУ 3143: 2013 і міжнародним стандартам.