fbpx

«НОВАКОРМ»

«НОВАКОРМ» — найбільший виробник комбікорму на території Харківської області. Виробничою базою є Комбікормовий завод, смт Чкаловське, Чугуївський район, Харківська область.

«НОВАКОРМ» пропонує високоякісні збалансовані повнораціонні комбікорми для ефективного годування всіх видів і статево-вікових груп сільськогосподарських і домашніх тварин на весь період їхнього утримання. До складу комбікормів входить тільки добірна, перевірена в лабораторії КЗ сировина, що відповідає найбільш вимогливим європейським стандартам і нормам. Виготовлення комбікорму здійснюється на високотехнологічному обладнанні під ретельним контролем сертифікованої виробничо-технологічної лабораторії, що дозволяє створювати продукцію найвищої якості.

Повнораціонні комбікорми випускаються у вигляді спеціальної крупки або гранул, з оптимальними для кожного віку розмірами часток. Обов'язкове гранулювання комбікорму є запорукою мінімальних витрат кормів на одиницю м'ясної продукції. Завдяки високій температурі і зволоженню при пропарюванні і пресуванні, підвищується поживність комбікорму внаслідок декстринізації крохмалю і часткової денатурації білків. Оскільки грануляція кормів відбувається при гранично-дозволених температурах, це дозволяє зберегти всі корисні активні речовини і вітаміни. У виробництві гранульовані комбікорми мають ще ряд важливих переваг: підвищену об'ємну масу, вони добре транспортуються механічним і пневматичним транспортними засобами без порушення однорідності, зручні для безтарних перевезень і повної механізації роздачі корму на фермах. Гранульований комбікорм краще зберігається, оскільки в процесі гранулювання відбувається часткове, але істотне знезараження комбікорму.

Продукція компанії «НОВАКОРМ» виготовляється під торговими марками ТМ «BIOLIFE», ТМ «НОВААГРО», ТМ «EKOLINE» та є екологічно чистим органічним продуктом зі 100% гарантією безпеки. Використовуючи комбікорми ТМ «BIOLIFE», ТМ «НОВААГРО», ТМ «EKOLINE», будь-який споживач — від великого промислового виробництва тваринницької або птахівничої продукції, до невеликого фермерського господарства або приватного подвір'я — забезпечує своїх вигодованців усіма необхідними поживними речовинами, вітамінами і мінералами. Комбікорм від «НОВАКОРМ» — це відмінне здоров'я Ваших тварин, максимальна інтенсивність їхнього росту, швидкий економічний ефект і прекрасні смакові якості продукції.

Виробничі потужності «НОВАКОРМ»:
• Комбікормовий завод — до 300 тонн продукції на добу.
Виробництво «НОВАКОРМ» сертифіковано згідно з ISO 22000:2018

Продукти підприємства

Контакти підприємства