ТОВ "ПК "МОРОЗІВКА АГРО"

Якісна, корисна та смачна курочка від нашої компанії

ТОВ «ПК «МОРОЗІВКА АГРО» - молоде і перспективне підприємство, яке за два роки своєї діяльності на українському ринку збуту курячого м’яса здобуло прихильність і довіру своїх споживачів, кількість яких з кожним днем зростає по всій Україні.
Наша птахофабрика, це перш за все праця професійного колективу, талановитих і енергійних людей, яким не байдужа доля своєї компанії.
Ми маємо в своєму розпорядженні сучасні технології, використовуємо натуральні високоякісні інгредієнти. Запорукою неповторного смаку готової продукції, що випускається нашою птахофабрикою, є як корми птиці, засновані на оптимальному поєднанні екологічно чистих сировинних компонентів, так і системи вирощування птиці та переробки м'яса. Все це дозволяє динамічно розвиватися і постійно нарощувати обсяги виробництва, ефективно впроваджувати нові розробки.
Технологія підлогового утримання і вирощування бройлерів, прийнята в ТОВ "ПК" МОРОЗОВККА АГРО ", забезпечує високі показники збереження та однорідності птиці, виключає "нестандарт", і як наслідок, покращує якість кінцевої продукції.
Розроблений провідними фахівцями склад корму різноманітний і складається з натуральних інгредієнтів, основну частку яких займає пшениця, кукурудза. Склад корму постійно вдосконалюється з урахуванням досягнень науки в області годування, фізіології і біохімії харчування птиці. Збалансоване харчування і особливий раціон, багатий натуральними білками і вітамінами, гарантує високу харчову цінність і безпеку вирощеної птиці.
Цех забою і обробки птиці оснащений високотехнологічним обладнанням. Це забезпечує гігієнічну чистоту виробництва. Наші холодильники дозволяють не тільки швидко охолодити продукцію, але і повністю зберегти її смакові якості.
Попит на якісну продукцію виключає необхідність мати значні холодильні площі під зберігання продукції. Наявні на підприємстві холодильні камери призначені для забезпечення оптимальної логістики доставки продукції споживачеві. Для транспортування ми використовуємо спеціалізовані автофургони, оснащені холодильними системами, що дозволяють зберегти температуру відвантажуємої продукції замовнику.
Ми пропонуємо продукцію – куряче м’ясо, що вирощене на власних промислових потужностях з дотриманням Національного стандарту України ДСТУ 3143:2013 та міжнародних стандартів. Наша продукція реалізується під власною торговою маркою, що є безсумнівною гарантією якості та надійності виробленої та постачаємої нами продукції.
Переваги роботи з нами:
• Екологічно чиста, якісна, корисна та смачна продукція, яку обов’язково вподобає споживач
• Індивідуальний підхід до кожного клієнта
• Гнучкий підхід до ціноутворення
• Доставка продукції чітко в обумовлені строки
• Конфіденційність при укладанні договорів

Контакти