АПК “НОВААГРО”

АПК «НОВААГРО»

АПК «НОВААГРО» пропонує повний спектр послуг з перевезення зерна автомобільним і залізничним транспортом, зберігання і перевалки зерна на власних елеваторах.

Повний цикл обороту зерна, починаючи від його доставки з поля або з Вашого складу і закінчуючи доставкою зерна в порт, досягається за рахунок власного автопарку, відділу ЖД експедиції і чотирьох елеваторів в Харківській області.

Транспортно - експедиційний відділ АПК «НОВААГРО» якісно і в строк надасть послуги з транспортування та експедирування сільгосппродукції залізничним транспортом, оформлення супровідних документів, сертифікації та інспектування.
Відділ автотранспортних перевезень готовий надати власний вантажний транспорт для перевезень Вашої продукції по всій території України. Фахівці автотранспортного відділу швидко і кваліфіковано визначать маршрут і розрахують вартість перевезення.
Комплексний підхід в наданні послуг нашої компанії дозволить Вам оптимізувати Ваші витрати з транспортування і перевалки зерна, знизити ризики і підвищити безпеку проведених операцій.
Так само в структуру АПК «НОВААГРО» входить Вовчанський круп'яної завод, який має універсальну лінію з переробки гречки, ячменю, пшениці і гороху.

Послуги підприємства

Наші елеватори

117

Граківський елеватор

65

Орільський елеватор

60

Великобурлуцький елеватор

27

Ков'ягівський елеватор