ПУМБ продовжив кредитну угоду з ТБ “НОВААГРО”

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) пролонгував кредитну угоду з однією з провідних компаній Харківського регіону ТБ «НОВААГРО», що входить до групи компаній «НОВААГРО УКРАЇНА».

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Раніше кредитний ліміт компанії був збільшений банком вдвічі – до 100 млн грн. В рамках щорічного перегляду фінансування компанія успішно пройшла процедуру рев’ю, а зазначений ліміт був продовжений банком ще на 1 рік.

«Щорічно банк проводить процедуру підтвердження умов фінансування, яка дозволяє оцінити фінансову спроможність компанії впоратися з кредитним навантаженням. Успішне проходження компанією процедури рев’ю свідчить про її стабільність, а нам, як банку дозволяє і далі надавати фінансову підтримку розвитку бізнесу» – зазначив директор департаменту корпоративного бізнесу ПУМБ Сергій Магдич.

Також, в «НОВААГРО Україна» відзначають, що кредитування триває в банку ПУМБ.

«У рамках успішної співпраці так само були акредитовані і елеватори групи компаній «НОВААГРО УКРАЇНА». Ми задоволені, що склалися партнерськими відносинами і сподіваємося на плідну роботу в подальшому»– прокоментував генеральний директор групи компаній «НОВААГРО УКРАЇНА» Сергій Полумисний.

Нагадаємо, що Торговий будинок «НОВААГРО» за підсумками липня-березня 2017/18 МР став найбільшим експортером борошна в Україні.

Джерело: https://latifundist.com/novosti/41079-pumb-prodlil-kreditnoe-soglashenie-s-td-novaagro