Антимонопольний комітет дозволив ТОВ «Новаагро Україна» придбати агрохолдинг Agrogeneration з активами в Україні.
14 грудня 2022 Антимонопольний комітет, дозволив ТОВ «Новаагро Україна» придбати зареєстрований у Франції агрохолдинг Agrogeneration з активами в Україні.
В рамках угоди Konkur Investments Limited, «дочка» SigmaBleyzer, продасть майже 126,1 млн акцій AgroGeneration (що становить 56,90% акціонерного капіталу) за ціною $0,036 за акцію.
Ми починаємо процес підготовки до реалізації угоди в 2024 році.
Дана угода, це логічний крок для досягнення мети «НОВААГРО» — створення стійкого та прибуткового аграрного бізнесу, шляхом досягнення операційної синергії сільського господарства та наших діючих напрямків бізнесу.
На нашу думку, це буде сприяти оптимізації наших бізнес процесів і ланцюгів постачання і дозволить отримати підвищення ефективності в тому числі і за рахунок зростання масштабів діяльності.